Jak si neplést sešity

Jak si neplést sešity

Možná to znáte. „Otevři si sešit český jazyk školní a napiš si datum.“ Z 25 dětí to 18 zvládne, 4 píšou do sešitu ČJ domácí, 2 do prvouky a 1 stále hledá v aktovce. Máme jednoduchý tip jak to změnit…

Nám se osvědčilo obětovat na začátku roku pár barevných papírů a zmatky se zápisem do nesprávného sešitu jsme omezili na minimum. Barevné přední strany sešitů jsou výhodnou pomůckou pro Vás i pro Vaše žáky. Jak na to?

Můžete využít textový dokument a přední strany si vytvořit sami. Není to složité. Zapiště název sešitu (můžete přidat tematický obrázek) a prostor, kam dítě napíše své jméno (poslouží linka či rámeček). 

Tiskneme na barevný papír a vkládáme pod obal. 

Pokud si chcete urychlit práci a využít už hotových obalů, vyzkoušejte třeba ty, které dává k dispozici Anička na svém webu Anniesworld.eu.

 

2 Replies to “Jak si neplést sešity”

  1. Dobrý den, moc jsem si oblíbila Vaše skvěle vedené stránky pancelcinowebnode. cz….chápu , že v dnešní době poskytovat svou práci zadarmo , to se opravdu nevidí, jen se chci zeptat, zda se dá k obsahu ještě nějak dostat? Ráda i zaplatím,bylo to obsahově skvěle uspořádané.Máte můj obdiv.
    Děkuji za informaci a přeji mnoho energie a radosti do další práce. Hanka Hájková

  2. Hani dobrý den, web https://pancelcino.webnode.cz/ ještě funguje, resp. dožívá. Některé články z českého jazyka jsem přesunula sem, ostatní zůstaly tam. Tak mrkněte. Vyvíjí se to, tak třeba to někam posuneme i tady. Někdy. Chybí čas. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *