LETNÍ ŠKOLY

LETNÍ ŠKOLY

Letní školy v červenci 2024...

Letních škol už jsme ve spolupráci s různými organizacemi připravili a zrealizovali mnoho. Od roku 2022 ji pořádáme sami, pod značkou spolku Škola je jen jedna
Ať už jste na úplném začátku své pedagogické dráhy nebo už pár let učíte – pokud hledáte inspiraci, máte chuť reflektovat svou práci a máte mysl otevřenou pro nové cesty, rádi Vás na naší letní škole přivítáme.

Chcete jet s námi?

Proklikněte na stránku vybrané letní školy. Případné dotazy pište na skolajejenjedna@gmail.com

Na samotě u lesa

Potkáváme se v malebném penzionu, který se schovává na samotě u lesa. Najdete ho nedaleko Tišnova v Jihomoravském kraji, v katastru obce Kuřimská Nová Ves. Na místo je možné dopravit se autem nebo autobusem, vlak staví v nedaleké obci Níhov. K autobusu i vlaku pro Vás rádi přijedeme, zároveň nabídneme prostor, kde je možné domluvit si spolujízdu autem.

Penzion nabízí ubytování ve dvou a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením na pokoji. Zázemí nám poskytují nejen vnitřní prostory, s ohledem na aktuální počasí využíváme hojně i venkovní stan nebo travnatou plochu přímo u budovy. V dosahu je i rybník, les a pole. I tam nás občas zavedou společné kroky. Myslíme totiž i na workshopy v terénu, abychom protáhli tělo i mysl. Pro relax mezi společnou prací poslouží koupací jezírko přímo u penzionu i malý bar, kde je možné koupit si něco dobrého. 

Poděkování

Velké díky těm, kteří nás podporují: Google User Group ČR, Jihomoravský kraj, město Brno a LABYRINTH – gymnázium a základní škola, s. r. o. 

Ohlédnutí za minulými ročníky

foto Karel Podlena

Letní školy pořádá Škola je jen jedna, z. s.

Potřebujete se zeptat? Napište nám.

skolajejenjedna @ gmail.com