Vzdálená výuka v Labyrinthu

Vzdálená výuka v Labyrinthu

Začátek jsme dost možná měli podobný. 10. 3. jsme nabalili dětem všechno, co by doma mohly potřebovat. Pak jsme přemýšleli, jak to celé zorganizovat. A někde tady přichází rozcestí, na kterém každá škola mohla uhnout jinam. Podívejte se, kudy jsme se vydali my…

Když mi Štěpánka Baierlová nabídla možnost vést webinář v rámci projektu Učíme nanečisto, dlouho jsem neváhala. Byla jsem o několik dní předtím účastníkem jejího webináře a nadchlo mě to. Vzájemná inspirace na dálku. Učení nanečisto. Učitelé učitelům. Přijala jsem tedy nejen nabídku, ale i model, který tým projektu Učíme online vytvořil. 

První část webináře je kromě představení lektora věnována tomu, jak funguje vzdálená výuka tam, kde lektor učí. Tak jsem se obrátila na své mladé a nadějné kolegyně, které učí v 1: ročníku, a daly jsme dohromady to nejdůležitější, co nás ke vzdálené výuce na naší škole po pěti týdnech ostrého provozu napadalo. 

Děkujeme za příležitost inspirovat i za pečující přístup organizátorů i vedení naší školy. Moc jsme si to s Vámi užili. Oba webináře, zaměřené na využití BookCreatoru ve vzdálené výuce, stejně jako spousty další inspirace najdete na webu ucimeonline.cz.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *