Vzdálená výuka v Labyrinthu

Vzdálená výuka v Labyrinthu

Začátek jsme dost možná měli podobný. 10. 3. jsme nabalili dětem všechno, co by doma mohly potřebovat. Pak jsme přemýšleli, jak to celé zorganizovat. A někde tady přichází rozcestí, na kterém každá škola mohla uhnout jinam. Podívejte se, kudy jsme se vydali my…

Když mi Štěpánka Baierlová nabídla možnost vést webinář v rámci projektu Učíme nanečisto, dlouho jsem neváhala. Byla jsem o několik dní předtím účastníkem jejího webináře a nadchlo mě to. Vzájemná inspirace na dálku. Učení nanečisto. Učitelé učitelům. Přijala jsem tedy nejen nabídku, ale i model, který tým projektu Učíme online vytvořil. 

První část webináře je kromě představení lektora věnována tomu, jak funguje vzdálená výuka tam, kde lektor učí. Tak jsem se obrátila na své mladé a nadějné kolegyně, které učí v 1: ročníku, a daly jsme dohromady to nejdůležitější, co nás ke vzdálené výuce na naší škole po pěti týdnech ostrého provozu napadalo. 

Děkujeme za příležitost inspirovat i za pečující přístup organizátorů i vedení naší školy. Moc jsme si to s Vámi užili. Oba webináře, zaměřené na využití BookCreatoru ve vzdálené výuce, stejně jako spousty další inspirace najdete na webu ucimeonline.cz.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *